SOLANO Fotowoltaika - Grupa SOLANO

SOLANO fotowoltaika jest częścią grupy SOLANO - fabryki domów mobilnych, która od ponad 8 lat dostarcza swoje produkty Klientom na terenie całej Europy.

www.gotowe-domki.pl

Od przeszło 5 lat, w ramach marki SOLANO fotowoltaika specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji systemów fotowoltaicznych w oparciu o najlepsze podzespoły na rynku. Do każdej inwestycji dobieramy najefektywniejsze moduły fotowoltaiczne, falowniki oraz zabezpieczenia.

Producenci urządzeń to firmy posiadające najnowocześniejsze technologie na rynku. Stawiamy na jakość i niezawodność, która znajduje odzwierciedlenie w dbałości montażu instalacji. Wybierając nasze usługi zyskujesz gwarancję wsparcia wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów na każdym etapie realizacji inwestycji. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie przygotowania dokumentacji, pozyskania finansowania oraz dotacji, aż po profesjonalny projekt i montaż instalacji.

Formalności

Formalności

Pomagamy załatwić wszystkie formalności i uzyskać dofinansowanie na instalacje

Doradztwo

Doradztwo

Dobieramy najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu lub innej nieruchomości

Różne systemy

Różne systemy

Montujemy instalacje zarówno na dachu, jak i na ziemi stosując wyłącznie wysokiej jakości panele

Szybki montaż

Szybki montaż

Zapewniamy profesjonalny i szybki montaż instalacji przez zgraną ekipę

panele o nas

Przy wykorzystaniu energii słonecznej pomożemy Ci obniżyć koszty energii elektrycznej wykorzystywanej w Twoim domu, gospodarstwie lub firmie.

Najdłuższa gwarancja na rynku na sprawność instalacji

– aż 20 lat pełnej gwarancji produktowej na panele oraz 35 lat na sprawność pracy instalacji powyżej 80%. To gwarancja najlepszego zwrotu z inwestycji i pełnej niezależności od cen prądu.

 

Starannie dobieramy komponenty instalacji fotowoltaicznych, dzięki temu każdy z naszych klientów otrzymuje gwarancję wykonania najlepszej jakościowo instalacji fotowoltaicznej. Chcemy, abyś każdego dnia miał poczucie czerpania maksymalnych korzyści z takiej formy pobierania energii. Produkty, które wykorzystujemy do montażu instalacji, spełniają wszystkie normy i wymagania ustalone przez Urząd Regulacji Energetyki. Montaż instalacji z wysokojakościowych materiałów daje Ci pewność, korzystania z energii słonecznej przez wiele lat. Dodatkowo nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne, nie wymagają obsługi i działają bezawaryjnie.

Co zyskujesz wybierając naszą firmę?

Nowoczesne rozwiązania i sprzęt

Mamy w swojej ofercie nowoczesne panele polskiego producenta, najwyższej jakości z lokalnym serwisem gwarancyjnym. Zaufaj firmie z ponad 80-letnim doświadczeniem!

Doświadczenie

SOLANO to doświadczenie, wiedza i kompetencje zespołu. Oferujemy montaż tylko doświadczonych, sprawdzonych instalatorów, z którymi współpracujemy od wielu lat. To profesjonaliści w swoim fachu – gwarancja bezpiecznego i profesjonalnego montażu w Twoim obiekcie.

Różnorodność oferty

Nie jesteśmy zwykłą firmą instalacyjną – jesteśmy częścią fabryki domów SOLANO o europejskim zasięgu. Mamy większe możliwości, jesteśmy wiarygodnym partnerem, któremu można zaufać!

Lokalny serwis

Jesteśmy firmą z Twojego regionu, działamy lokalnie, gwarantując Tobie szybki serwis i pełne wsparcie w realizacji Twojej inwestycji.

Nasza misja

Panele słoneczne to komfortowe i długotrwałe rozwiązanie, a co najważniejsze, nie generuje zanieczyszczeń i jest przyjazny dla środowiska - dlatego w naszej misji towarzyszy nam hasło THE FUTURE IS GREEN.

Naszą misją od samego początku było wspieranie rozwoju w zakresie pozyskiwania zielonej energii, z której zyski czerpie nie tylko klient – użytkownik indywidualny lub firmowy, ale również środowisko, które nie jest przez to dodatkowo zanieczyszczane.

Działanie mikro-elektrowni nie powoduje zanieczyszczenia, emisji gazów, produkcji odpadów ani hałasu oraz jest w pełni bezpieczne dla zdrowia. Jako firma zajmująca się fotowoltaiką dedykujemy nasze usługi zarówno osobom prywatnym, przedsiębiorstwom, jak i rolnikom.

Chcesz płacić mniej za prąd?

Nasi doradcy chętnie Ci w tym pomogą! Zostaw swoje dane kontaktowe - oddzwonimy!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X